O mne

Ivana Macáková

Vítam Vás na mojej stránke. Moje meno je Ivana Macáková a som majiteľka a kozmetička v kozmetickom salóne ILIZEN na Františkánskej ulici č. 29 v Trnave. Vždy to bol môj sen, ale vráťme sa na začiatok…

Sociálne siete:
Masáž rúk pri kozmetickom ošetrení
Masáž rúk pri kozmetickom ošetrení

1. Začiatky

Keď som si vyberala strednú školu, moja voľba bola jasná! Stredná odborná škola v Senici, odbor Kozmetik/ Kozmetička. Bol to nielen krásny študentský život, ale aj roky spoznávania funkcií a procesov tela a pleti. Na praxi sme si cibrili zručnosti pri určovaní vhodného postupu ošetrenia každého typu pleti. Mali sme si kúpiť prípravky, s ktorými sa na sebe navzájom budeme učiť ošetrovať pleť. Ja som si ako každá moja spolužiačka kúpila prípravky z tej nižšej cenovej kategórie. Neviem či kvôli nim, alebo častým ošetrovaním – som si doničila pleť.

2. Po škole

Moja pleť nikdy nebola ako pre bábiku, ale počas školy som ju mala posiatu pupienkami, vysušenú a citlivú. Po škole som začala hľadať najlepšie výrobky pre moju pleť. A tam začal aj môj odpor ku chemicky voňajúcej kozmetike. V tom období som objavila pojem prírodná kozmetika. Význam tohto spojenia som skoro vôbec nepoznala, pretože sa veľmi málo hovorilo o rozdieloch medzi prírodnou a chemickou kozmetikou. Po škole som zistila, že otvoriť si kozmetický salón a pracovať ako kozmetička, nebude také jednoduché.

3. Realita

Realita bola oveľa drsnejšia ako som si myslela. Chcela som vytvoriť taký salón, ktorý by spĺňal všetky moje požiadavky. Poviem to na rovinu – chýbali mi financie. Nechcela som sa zamestnať pri páse a ani vykladať tovar v supermarkete. Začala som hľadať so životopisom v rukách, kto by ma zamestnal. Nepochodila som. Nakoniec som sa šťastnou náhodou zamestnala v kozmetickom salóne v Trnave. V priebehu roka som získala veľa skúseností v styku so zákazníkmi a veľa informácií o chode salónu. Bola to pre mňa veľmi prínosná škola do budúcnosti. Som rada, že po roku spolupráce sme sa rozlúčili. A vtedy to nabralo rýchly spád.

4. Živnosť

Zriadila som si živnosť, získala som príspevok na podnikanie a začala som zariaďovať vlastný kozmetický salón. Nemala som všetko hneď. Niektoré zákazníčky si pamätajú, že som mala z nábytku len ležadlo a jednu stoličku. Našťastie, postupom času som salón mohla vylepšiť a dotvoriť tak, aby každý zákazník našiel u mňa relax a oddych nielen tela ale aj mysle. Pred tromi rokmi som na narodeniny dostala tonizačný gél a krém na citlivú pleť, pre mňa neznámej značky ANNEMARIE BÖRLIND. Krémik nádherne voňal a už po pár použitiach som mala krásnu jemnú pleť a citlivosť pleti sa nielen zmiernila, ale aj stratila.

Pri výbere značky kozmetiky, s ktorou budem pracovať v kozmetickom salóne, bola moja voľba od začiatku jasná. Kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND verím, je to to najlepšie čo môžem mojim zákazníčkam ponúknuť.
Po absolvovaní školení, kde som spoznala účinky, vlastnosti, využitie a zloženie tejto kozmetiky, som bola pripravená urobiť všetko pre to, aby sa o mne a mojej kozmetike dozvedelo čo najviac ľudí. Našťastie svojimi benefitmi vie osloviť každého aj sama.
V mojom salóne sa môžete vnoriť do príjemného prostredia a za zvukov relaxačnej hudby si vychutnajte starostlivosť o pleť, hĺbkové čistenie, líčenie, relaxačné masáže počas ošetrenia, depilácie a aj oveľa viac…

Moja fotogaléria

Filtruj podľa kategórií
ZOBRAZIŤ VŠETKY
Ošetrenia
Produkty
Salón
 • Masáž tváre, krku a dekoltu
  Masáž tváre, krku a dekoltu
 • Klientka na kozmetickom ležadle
  Klientka na kozmetickom ležadle
 • Úprava pleti klientky
  Úprava pleti klientky
 • Ukľudňovací rituál
  Ukľudňovací rituál
 • Relaxačná masáž trapézov
  Relaxačná masáž trapézov
 • Vybavenie kozmetického salónu
  Vybavenie kozmetického salónu
 • Kozmetický salón ILIZEN Trnava
  Kozmetický salón ILIZEN Trnava
 • Občerstvenie pre klientky
  Občerstvenie pre klientky
 • Dekorácia - orchidea
  Dekorácia - orchidea
 • Darčekový balíček Annemarie börlind
  Darčekový balíček Annemarie börlind
 • Produkty Annemarie Börlind
  Produkty Annemarie Börlind
 • Vitrína produktov Annemarie börlind
  Vitrína produktov Annemarie börlind
 • Predaj výrobkov Annemarie Börlind
  Predaj výrobkov Annemarie Börlind
 • Konzultácia o kozmetickej starostlivosti
  Konzultácia o kozmetickej starostlivosti
 • Kúpa výrobkov Annemarie Börlind
  Kúpa výrobkov Annemarie Börlind